Analyst / Presales Consultant - Regular Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Łączymy specjalistów IT z najciekawszymi, technologicznymi projektami na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych wykonawców pracujących dla klientów Hays!
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Analyst / Presales Engineer - Regular Project Manager

  • Lokalizacja: Hybryda- Warszawa- 2/3 dni w tygodniu z biura
  • Typ kontraktu: B2B Via Hays
  • Salary: 100- 120 pln/h net+vat
Opis Roli:
Jako Kierownik Projektu zapewnienie dostawy rozwiązania lub produktu w oparciu o wymagania Klienta. Jako Konsultanta Techniczny zapewnianie klientom doradztwa i wskazówek technicznych.

Zakres Obowiązków:

  • Zarządzanie projektami przez cały cykl życia pod kątem wymagań kosztowych, czasowych i jakościowych
  • Monitorowanie cyklu realizacji projektu (weryfikacja specyfikacji klienta, podpisanie umowy przez klienta, pomyślne przekazanie do eksploatacji)
  • Definiowanie i monitorowanie planu działań uzgodnionego z klientem w celu osiągnięcia celów projektu
  • Odpowiadanie na pytania techniczne klientów przy wykorzystaniu wewnętrznych zasobów, procesów i narzędzi
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi na potrzeby projektu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Gotowość do podróżowania po regionie w celu wzięcia udziału w spotkaniach projektowych na miejscu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Zapewnienie wsparcia przedrogowskazowego, obejmującego analizę wymagań klienta w zakresie kart i rozwiązań płatniczych
  • Definiowanie wymagań technicznych i specyfikacji klienta, którymi zarządza
  • Wsparcie techniczne dla klientów

Wymagane doświadczenie:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako IT Project Manager lub podobnym w sektorze finansowym
  • Background z obszaru Smartcard, Embedded Software or Services Provider, Project Management - nice to have
  • Tytuł magistra lub licencjata w dziedzinie informatyki/ elektroniki/ inżynierii lub pokrewnych
  • Angielski min. B2
  • Gotowość do podróży w celach biznesowych

Co Oferujemy:

  • Szybki proces rekrutacji
  • Standardowe świadczenia, w tym preferencyjne stawki za pakiety LuxMed i Multisport
  • Możliwość długoterminowej współpracy przy projektach dla czołowych graczy w wielu sektorach
  • Możliwości przyszłych zadań z innymi wiodącymi klientami za pośrednictwem Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:

  • Twoje CV zostanie zweryfikowane przez Rekruter Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa na temat projektu i Twojego doświadczenia
  • 2 Rozmowy z klientem
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584