Analityk weterynaryjny
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
25. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów laboratoryjnych,
  • Przygotowywanie próbek i prowadzenie ich ewidencji,
  • Analiza próbek krwi,
  • Telefoniczna konsultacja wyników z lekarzami.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (weterynaryjne),
  • Umiejętność pracy w grupie i komunikatywność,
  • Dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w hematologii to plus,
  • Dyspozycyjność, w tym praca zmianowa i soboty według grafiku.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Wsparcie ekspertów,
  • Miłą atmosferę w zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne świadczenia dodatkowe (sport i zdrowie).

  • Praca Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696