Analityk w Departamencie Koordynacji Wdrażania Programów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
16. 10. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne obowiązki:

Wykonywanie prac związanych z rozwojem oraz administrowaniem systemu informatycznego LSI, w tym:

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych zmian oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym, jak i technologicznym;
  • współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi w celu opracowania rozwiązań;
  • wykonywanie analiz biznesowych, systemowych i funkcjonalnych zmian w systemach;
  • dokumentowanie istniejących procesów oraz przygotowywanie propozycji ich modyfikacji;
  • opracowywanie założeń do testów i odbioru oprogramowania;
  • udział w testach, wdrożeniu, stabilizacji i optymalizacji gotowego rozwiązania;
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń informatycznych dla użytkowników systemu;
  • udział w spotkaniach projektowych z biznesem i programistami oraz współpraca z nimi;
  • praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile;
  • przygotowywanie raportów na podstawie danych z systemu LSI.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • minimum 6 miesięcznego doświadczenia w analizie biznesowej/ analizie danych;
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • znajomości założeń metodyk zwinnych (w tym SCRUM);
  • znajomości narzędzi tworzenia specyfikacji analitycznej i testowej;
  • umiejętności przygotowywania raportów z wykorzystaniem języka SQL;
  • umiejętności przygotowywania wizualizacji raportów w Power BI;
  • umiejętności dokumentowania procesów;
  • zdolności myślenia analitycznego;
  • komunikatywności oraz łatwości w prezentowaniu złożonych procesów i koncepcji;
  • umiejętności zarządzania własnym czasem;
  • umiejętności rozwiązywania problemów oraz krytycznego myślenia.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • znajomość UML i BPMN, w tym narzędzi typu: Case, np. Enterprise Architect;
  • znajomość Redmine;
  • znajomość Axure;
  • znajomość języka SQL;
  • znajomość Power BI.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Realizator programów telewizyjnych Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662