Analityk w Biurze Kluczowych Restrukturyzacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
7. 8. 2024

1104049401

Obowiązki

  • Masz praktyczne, doświadczenie w zakresie analizy finansowej (mile widziane doświadczenie analityczne w projektach restrukturyzacyjnych).
  • Posiadasz co najmniej 5-letnie doświadczenie w przygotowywaniu, strukturyzowaniu i rekomendowaniu transakcji kredytowych.
  • Masz wiedzę dotyczącą makroekonomii, rynków finansowych i produktów bankowych.
  • Interesujesz się restrukturyzacją przedsiębiorstw i masz gotowość do podejmowania niestandardowych wyzwań z tej dziedziny.
  • Wykazujesz się samodzielnością w działaniu oraz kompleksowym myśleniem.
  • Jesteś osobą komunikatywną i masz dobre umiejętności prezentacyjne.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  • Znasz pakiet MS Office na dobrym poziomie.
  • Posługujesz się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.

Wymagania

  • Ocenę propozycji restrukturyzacyjnych składanych przez podmioty pozostające w obsłudze lub na wsparciu Departamentu (praca na największych projektach restrukturyzacyjnych w Polsce).
  • Analizę porównawczą alternatywnych scenariuszy postępowania w stosunku do klienta.
  • Udział w procesie decyzyjnym (prezentacja wyników analiz na odpowiednich gremiach decyzyjnych).
  • Bieżącą współpracę z innymi jednostkami Banku i Grupy Kapitałowej w zakresie realizowanych zadań.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544