Analityk w Akredytowanym Laboratorium Badawczym (tester smaku)
  • Gdynia, ul. Chwaszczyńska 180
pomorskie, Gdynia, ul. Chwaszczyńska 180, pomorskie, Polska
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób.

Opis stanowiska

Jeśli lubisz próbować różnorodne produkty spożywcze, testować, kosztować i poznawać nowe smaki, a dodatkowo czujesz, że świetnie sprawdziłbyś się/sprawdziłabyś się w roli osoby oceniającej dany produkt. Posiadasz doświadczenie gastronomiczne lub może wykształcenie kierunkowe: gastronomia, towaroznastwo, technologia żywności i chcesz zacząć swoją karierę w największym Akredytowanym Laboratorium Badawczym to czekamy właśnie na Ciebie :)

Najważniejszymi obowiązkami na stanowisku Analityka (pierwsze stanowisko w karierze zawodowej na którym wszystkiego uczymy) będzie przygotowanie produktów do badań, dbanie o porządek na stanowisku pracy i realizacja zadań zleconych przez kierownika.

Rozpoczniesz pracę wśród specjalistów którzy zawsze chętnie doradzą Ci i pomogą w każdej sytuacji, a zakres obowiązków sprawi, że będziesz czuł realną możliwość rozwoju swoich kompetencji.

Wymagania

  • Brak jakiejkolwiek alergii pokarmowej, wybiórczości pokarmowej, palenia papierosów
  • Doświadczenie w gastronomii
  • Możliwość podjęcia współpracy od zaraz na pełen etat
  • Możliwość pracy stacjonarnej w naszej siedzibie głównej (Gdynia, Chwaszczyńska 180)
  • Chęć współpracy długofalowej
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe: towaroznastwo, gastronomia, technologia żywności

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wizją długofalowej współpracy
  • Jasną ścieżkę rozwoju
  • Pracę w dziale w którym osoba zarządzająca i zespół będą dbać i wspomagać twój rozwój
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Pracę w kobiecym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Polisę ubezpieczeniową
  • Kartę MultiSport
  • Pakiet relokacyjny
  • Dostęp do największej darmowej platformy z możliwością samodzielnej nauki języka angielskiego

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055