Analityk Systemowy z CSIRE
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
emagine sp. z o.o.
29. 4. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • Microsoft SQL Server

about-project :

  • Branża: energetyka
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Współpraca typu: B2B
  • Stawka: do 160 PLN/h + VAT na B2B
  • Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Analityka Systemowego w branży energetycznej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie, analizę oraz zarządzanie wymaganiami biznesowymi związanymi z systemami legacy, w szczególności dotyczącymi integracji danych z systemem CSIRE. Praca będzie polegała głównie na analizie danych, modelowaniu procesów biznesowych oraz współpracy z zespołem IT i firmami zewnętrznymi w celu dostarczenia rozwiązań optymalizujących funkcjonowanie systemów.

responsibilities :

  • Analiza wymagań biznesowych i systemowych oraz architektura rozwiązań
  • Analiza projektów dotyczących dostarczania danych do narzędzi raportowych, głównie IBM Cognos
  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych
  • Zarządzanie i negocjowanie wymaganiami biznesowymi
  • Realizacja prac rozwojowych, projektów i inicjatyw w zakresie systemów legacy
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i oszacowywanie nowych inicjatyw
  • Tworzenie scenariuszy testowych i realizacja testów
  • Koordynacja zadań projektowych i współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Reagowanie na komunikaty o błędach i ostrzeżeniach dotyczących systemów
  • Przekazywanie wiedzy innym pracownikom i użytkownikom
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa danych
  • Raportowanie zrealizowanych zadań

requirements-expected :

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Analityka
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży energetycznej lub związanej z rozwiązaniami bilingowymi
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL
  • Umiejętność analizy wymagań biznesowych i systemowych oraz modelowania procesów biznesowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu wymaganiami biznesowymi i realizacji projektów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect będzie dodatkowym atutem

offered :

  • Ciekawe oraz stabilne projekty rozwojowe i długofalową współpracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty Multisport;
  • Okolicznościowe, firmowe spotkania integracyjne;
  • Program rekomendacji;
  • Aplikacja mobilna emagine – łatwe raportowanie czasu pracy, szybki dostęp do nowych ofert.

benefits :

  • sharing the costs of sports activities
  • private medical care
  • remote work opportunities
  • flexible working time
  • integration events
  • no dress code
  • coffee / tea
  • drinks
  • leisure zone
  • redeployment package
  • christmas gifts
  • employee referral program

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030