Analityk systemowy IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
PKO BP Finat
26. 9. 2024

Miejsce pracy Warszawa

Rodzaj zatrudnienia B2B

Zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca z developerami i architektami systemów nad rozwojem największej aplikacji bankowej
  • przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne i techniczne
  • projektowanie integracji pomiędzy systemami, ustalanie kontraktów
  • przygotowywanie dokumentacji w zakresie analitycznym, proponowanie rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z architektami
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach technologicznych, budując aplikacje w architekturze mikroserwisowej zarówno w chmurze prywatnej jak i publicznej

Poszukiwane kompetencje

  • min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analiza systemowa/IT), w obszarze bankowości, w projektach dotyczących wytwarzania oprogramowania
  • znajomość notacji BPMN i UML oraz narzędzia typu CASE (mile widziany Enterprise Architect)
  • umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, systemowej
  • znajomość praktyczna założeń architektury SOA i ESB oraz koncepcji z zakresu integracji systemów
  • znajomość metodyki zwinnej, praca w SCRUM
  • wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania
  • umiejętność identyfikowania i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu
  • współpraca z programistami, wspierana narzędziami jira i confluence
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka)
  • znajomość praktyczna procesu testów manualnych

Oferujemy

  • umowa B2B
  • praca w modelu hybrydowym (1-2 dni w tygodniu praca w biurze na Chmielnej 89 w Warszawie)
  • długofalowa współpraca

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392