Analityk Systemowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ISOLUTION Sp. z o. o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • UML
  • Enterprise Architect
  • Confluence
  • Jira
  • Postman
  • Swagger
  • Oracle
  • SQL

responsibilities :

  • Obowiązki zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.

requirements-expected :

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w projektach komercyjnych, w tym min. 3 lata w analizie systemowej (preferowane aplikacje oparte o mikroserwisy),
  • Doświadczenie w pracy w projektach realizowanych zgodnie z metodykami zwinnymi,
  • Bardzo dobra znajomość UML, EA, Confluence, Jira,
  • Znajomość REST API (Postman, Swagger) oraz baz danych Oracle (SQL Developer).

offered :

  • Budżet szkoleniowy oraz dostęp do kafeteryjnego systemu benefitów,
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju,
  • Elastyczne godziny pracy.

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848