Analityk Systemowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
bolttech Poland Sp.z.o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja i analiza potrzeb biznesowych.
  • Pozyskiwanie, opracowanie, walidacja i zarządzanie wymaganiami.
  • Analiza zależności systemowych.
  • Dobór optymalnych rozwiązań w bliskiej współpracy za interesariuszami i zespołem technologicznym.
  • Modelowanie procesów biznesowych oraz systemowych.
  • Dobór optymalnych rozwiązań realizujących potrzeby biznesowe.
  • Dokumentowanie funkcjonalności systemów i procesów informatycznych (HLR, HLD, analizy szczegółowe, opis User Stories).
  • Wspieranie zespołu biznesowego i QA w walidacji jakości i kompletności implementacji.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w środowisku IT, z czego minimum 3 jako Analityk Systemowy.
  • Wiedza informatyczna na poziomie MID.
  • Znajomość metodyki SCRUM.
  • Dobra znajomość Atlassian stack (Jira), UML, Enterprise Architekt.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Umiejętność zarządzania zależnościami systemowymi.
  • Umiejętność przewidywania i obierania różnych perspektyw.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Proaktywna postawa.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek IT
  • Doświadczenie z platformami e-commerce, w szczególności MAGENTO 2.
  • Doświadczenie w budowie/analizie portali klientówdociekliwość, zorientowanie na zadania.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690