Analityk Systemowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
2. 10. 2024

Jeśli chcesz pracować w stabilnym środowisku, w organizacji o ugruntowanej pozycji, zapraszamy do aplikowania. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę oraz liczne benefity pozapłacowe.

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań informatycznych
  • Analizowanie procesów biznesowych oraz identyfikacja obszarów do optymalizacji
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej oraz powykonawczej dla wytwarzanego oprogramowania
  • Modelowanie systemów informatycznych przy użyciu diagramów, w tym tworzenie przypadków użycia i modelu dziedziny
  • Wdrożenie nowych systemów oraz ich utrzymanie
  • Prace rozwojowe nad istniejącymi systemami

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji systemów informatycznych na poziomie analizy systemowej
  • Doskonała znajomość SQL oraz relacyjnych modeli danych
  • Doświadczenie we wsparciu testów i analizie logów
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w korzystaniu z JIRA oraz Confluence
  • Znajomość XML, JSON, protokołu REST, DDD, SOA, MQ (kolejka komunikatów)
  • Znajomość zagadnień księgowo-finansowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (brak kontraktów)
  • 13 pensję + premię
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Preferencyjne pożyczki
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie wakacji dzieci
  • Interesujące środowisko pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS! Czekamy na

Twoje zgłoszenie!

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116