Analityk Systemowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
SOFTBLUE S.A.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych z klientem,
  • branie udziału w prototypowaniu, projektowaniu, testowaniu, zapewnieniu jakości i zarządzaniu zmianami systemu,
  • przekładanie wymagań na funkcje systemu i budowanie scenariuszy realizacji wymagań, opracowywanie i weryfikowanie biznesowych scenariuszy testowych,
  • przygotowywanie propozycji rozwiązań architektonicznych, utrzymywanie repozytorium analitycznego (EA),
  • modelowanie architektury aplikacji, ścisła współpraca z Product Ownerem,
  • przygotowywanie dokumentacji systemowej, prowadzenie prezentacji i szkoleń dla użytkowników biznesowych

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie w pracy z językiem UML, w tym w tworzeniu i analizie diagramów UML, modelowaniu systemów oraz dokumentowaniu wymagań i specyfikacji systemowych przy użyciu UML,
  • min. 4-letnie doświadczenie w analizie systemowej,
  • dobra znajomość EA i BPMN, Confluence,
  • doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów z obszaru software, obejmującej pełny cykl życia oprogramowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • certyfikat OMG Certified UML - mile widziane,
  • znajomość narzędzi takich jak Sparx, Aris, Azure DevOps - mile widziane.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce technologicznej notowanej na giełdzie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • komfortowe narzędzia pracy,
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, pakiet Luxmed, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowniczych),
  • możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwoju i dalszego poszerzania kompetencji,
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.

  • Praca Bydgoszcz
  • Analityk medyczny Bydgoszcz
  • Analityk finansowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536