Analityk Systemowy – obszar płatności
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Sii
30. 5. 2024

Dołącz do naszego zespołu w roli Analityka Systemowego, który wzmocni jeden z kilku prężnie rozwijających się zespołów. Realizujemy projekty związane z implementacją zmian w obszarze płatności krajowych i zagranicznych, a także rozwijamy nową platformę digitalizacją i automatyzującą proces uzyskiwania kredytów hipotecznych.

Twoje zadania:

  • Współpraca z jednostkami biznesowymi przy określaniu wymagań
  • Modelowanie procesów systemowych oraz opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji dla realizowanych zmian w aplikacjach
  • Współpraca i konsultacja rozwiązań technicznych z projektantami, programistami i testerami
  • Dostarczanie zmian odpowiedniej jakości zgodnie z procedurami

Twoje umiejętności:

  • Umiejętność tworzenia i czytania modeli UML, BPMN
  • Praktyczne doświadczenie z Enterprise Architekt
  • Wiedza na temat komunikacji miedzy systemami (REST, KAFKA, WSO2)
  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie we współpracy z programistami i testerami
  • Wykształcenie techniczne wyższe – informatyka lub pokrewne

  • Praca Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696