Analityk Systemów IT
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Gourmet Foods Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory
  • Firewall
  • Windows Server
  • SQL
  • Microsoft Power BI
  • Microsoft Power Platform

Mile widziane

  • Azure SQL

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie poprawnego działania narzędzi IT
  • analiza procesów pod kątem wdrożeń biznesowych,
  • nadzór nad standardami konfiguracyjnymi aplikacji SFA/CRM,
  • konfiguracja środowiska pracy,
  • optymalizacja procesów biznesowych LowCode,
  • wsparcie użytkowników,
  • optymalizacja pracy IT,
  • nadzór nad infrastrukturą IT,
  • utrzymanie poziomu bezpieczeństwa informacji,
  • wsparcie Self-Reportingu,
  • tłumaczenie procesów biznesowych na systemy IT Biznesowe,
  • zapobieganie wycieku danych,
  • utrzymanie słowników (danych referencyjnych) CRM/SFA/ERP,
  • data gouvernance

Nasze wymagania

  • CRM/Marketing Automation (poziom średni)
  • Office365, moduły Zgodność, Zabezpieczenia, Sharepoint i Exchange, szczególnie MFA (poziom podstawowy)
  • Windows Active directory i GPO (poziom podstawowy)
  • administracja LAN/WAN (poziom podstawowy)
  • Firewall (poziom podstawowy)
  • Windows Server - administracja AD i GPO (poziom podstawowy)
  • zarządzanie urządzeniami mobilnymi np. za pomocą systemu MDM Famoc/techstep (poziom podstawowy)
  • T-SQL - pisanie zapytań (poziom podstawowy)
  • Microsoft Power-BI lub Microsoft Fabric - budowanie wizualizacji danych do raportów
  • Microsoft Power Platform - tworzenie automatyzacji w Power Automate lub Power Apps
  • Wiedza z zakresu administracji Windows 11/10
  • doświadczenie około roku pracy analizą potrzeb użytkownika, zarządzaniem zmianą i wdrożeniem systemów biznesowych IT
  • Angielski - poziom pozwalający na czytanie dokumentacji technicznej IT
  • szeroki zakres studiów, szkoleń, samodoskonalenia z zakresu systemów biznesowych i administracji IT (nie musi być poparte doświadczeniem)

  • Agile/Scrum - około roku doświadczenia w zarządzaniu projektami w tej metodologii lub odbyte szkolenia w tym zakresie
  • AZ104 w zakresie usług w Azure, SQL Azure, Azure SQL MI, logicApps, Azure storage
  • Platforma Odoo - podstawowa znajomość modułów Kontakty, CRM, Marketing Automation

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696