Analityk Sprzedaży Z J. Niemieckim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: tworzenie oraz analiza raportów sprzedażowych określanie szans sprzedażowych na podstawie wskaźników rynkowych opracowywanie i kontrola realizacji wdrożonych strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży prowadzenie szkoleń i wspieranie pracowników w zakresie procesów sprzedażowych oraz innowacyjnych narzędzi udział we wdrażaniu i obsługa systemu CRM WYMAGANIA: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2) min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wykształcenie wyższe zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków biznesowych na podstawie analiz finansowych dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel podstawowa znajomość programu SAP samodzielność i dobra organizacja pracy umiejętność pracy zespołowej CV w j.Niemieckim Mile widziane umiejętność programowania w VBA (ang. Visual Basic for Applications) ukończone kierunki ekonomiczno - biznesowe OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) dofinansowywanie szkoleń elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30) atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt) możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich opiekę medyczną dofinansowanie karty Multisport przyjazną atmosferę w pracy świetną lokalizację biura

  • Praca Gdańsk
  • Analityk medyczny Gdańsk
  • Analityk finansowy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667