Analityk sprzedaży z j. niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie oraz analiza raportów sprzedażowych

  • określanie szans sprzedażowych na podstawie wskaźników rynkowych

  • opracowywanie i kontrola realizacji wdrożonych strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży

  • prowadzenie szkoleń i wspieranie pracowników w zakresie procesów sprzedażowych oraz innowacyjnych narzędzi

  • udział we wdrażaniu i obsługa systemu CRM

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków biznesowych na podstawie analiz finansowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel

  • podstawowa znajomość programu SAP

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy zespołowej

  • CV w j.niemieckim

Mile widziane

  • umiejętność programowania w VBA (ang. Visual Basic for Applications)

  • ukończone kierunki ekonomiczno - biznesowe

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • dofinansowywanie szkoleń

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • świetną lokalizację biura

  • Praca Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584