Analityk Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManyHr
18. 10. 2024

Poszukujemy doświadczonego Analityka Sprzedaży, który zoptymalizuje wyniki naszej firmy poprzez efektywne zarządzanie zapasami i analizę sprzedaży.
Główne Obowiązki:

  • Analiza sprzedaży i raportowanie
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Tworzenie zamówień w systemie Baselinker

Wymagania:

  • Doświadczenie Zawodowe:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania zamówieniami i CRM; znajomość Baselinker będzie dużym atutem.
  • Umiejętności i Wiedza:
  • Wiedza z zakresu analizy, prognozowania i zarządzania zapasami.
  • Umiejętność obsługi systemów zarządzania zamówieniami, najlepiej Baselinker.
  • Zaawansowane umiejętności w Excelu; znajomość SQL lub innych języków baz danych będzie dodatkowym atutem.
  • Biegłość w języku ukraińskim lub rosyjskim oraz znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym pracę z Baselinker.

Warunki Pracy:

  • Warunki płacowe do uzgodnienia.
  • Elastyczny harmonogram pracy z możliwością pracy na niepełny etat.
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Aplikuj już teraz, aby dołączyć do zespołu z ambitnymi celami!
  • Możesz przesłać swoją aplikację tutaj, na Telegram do naszego rekrutera @‌viktoriia_shydei lub na adres e-mail viktoriia.shydei.recruiter@gmail.com.
  • Czekamy na Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662