ANALITYK / SPECJALISTA ECM I CORPORATE FINANCE
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1041461501

Obowiązki

  • tworzysz zaawansowane modele finansowe pod transakcję ECM, M&A i pozyskiwania finansowania,
  • przeprowadzasz wyceny z wykorzystaniem różnych metod (np. DCF, wycena mnożnikowa) w zależności od potrzeb, rodzaju transakcji oraz specyfiki analizowanych spółek,
  • koordynujesz prace innych doradców w ramach procesów due diligence i przekładasz ich wyniki na modele finansowe,
  • przygotowujesz raporty z wyceny, prezentacje, memoranda, prospekty i inne dokumenty transakcyjne,
  • wspierasz zespół i klienta w zrozumieniu wartości lub w negocjacjach w oparciu o  wykonywane analizy,
  • bierzesz udział w ciekawych transakcjach ECM, M&A oraz DCM
  • przygotowujesz analizy na temat poszczególnych branż oraz przedsiębiorstw,
  • koordynujesz realizację procesów transakcyjnych (np. realizacja procesów związanych z wezwaniami, zarządzanie VDR, wsparcie w Q&A),
  • bierzesz udział w spotkaniach z klientami, ich doradcami, inwestorami oraz bankami,
  • wykorzystujesz serwisy typu Bloomberg, Reuters, Mergermarket, etc.

Wymagania

  • posiadasz od 2 do 5 lat doświadczenia przy projektach typu corporate finance lub w obszarze ECM i / albo M&A,
  • A,
  • masz doświadczenie w modelowaniu finansowym oraz wycenach mnożnikowych,
  • masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie,
  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, bankowość,
  • masz dużą motywację do pracy i uczenia się,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • posiadasz certyfikat CFA, ACCA itp. (mile widziane).

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315