Analityk SOC L3
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
ER Group
16. 9. 2024

Dla naszego klienta, lidera w branży ubezpieczeń poszukujemy osoby na stanowisko Analityk SOC L3.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa,
  • Znajomość standardów bezpiecznej konfiguracji systemów teleinformatycznych i sieci,
  • Doświadczenie w administrowaniu rozwiązaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa (SIEM, SOAR, EDR, firewall, IDS/IPS),
  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania, tworzenia oraz doskonalenia standardów i procedur SOC.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie procesów SOC oraz narzędzi i rozwiązań dotyczących monitorowania bezpieczeństwa, a także reagowania na zdarzenia awaryjne,
  • Pełnienie roli eksperta w działaniach związanych z wykrywaniem cyberzagrożeń,
  • Zarządzanie urządzeniami i narzędziami z zakresu bezpieczeństwa,
  • Przeprowadzanie dochodzeń i postępowań wyjaśniających w przypadku włamań i innych naruszeń bezpieczeństwa cybernetycznego,
  • Współpraca z zespołami L1 L2.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7.30 a 9.00)
  • Praca w 100% zdalna, a dla chętnych możliwość pracy z biura w Warszawie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Zniżki na firmowe produkty

  • Praca Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567