Analityk Ryzyka Kredytowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
14. 8. 2024

1106236601

Obowiązki

  • Opiniowanie aplikacji kredytowych klientów korporacyjnych z uwzględnieniem strukturyzacji transakcji oraz oceny ryzyka kredytowego.
  • Weryfikacja projektów decyzji kredytowych w zakresie analizowanych aplikacji kredytowych, w tym prezentacja rekomendacji na Komitetach Kredytowych
  • Monitorowanie i zarządzanie przypisanym portfelem transakcji
  • Współpraca z jednostkami uczestniczącymi w procesie kredytowym
  • Udział w kluczowych projektach związanych z procesem kredytowym dla klientów korporacyjnych, w tym udział w pracach nad doskonaleniem procedur i procesów kredytowych.

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Masz co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z analizą kredytową
  • Posiadasz zdolności analityczne, umiejętność wyciągania trafnych wniosków i asertywnego argumentowania swojego stanowiska
  • Znasz się na analizie finansowej przedsiębiorstw oraz analizie projektów inwestycyjnych
  • Jesteś komunikatywna/y

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544