Analityk rynku nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Murapol Architects Drive S.A.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie lokalizacji dla inwestycji mieszkaniowych i obiektów typu Self Storage na terenie Polski.
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z pośrednikami oraz sprzedającymi nieruchomości.
  • Selekcja gruntów i sporządzanie rekomendacji dla Zarządu.
  • Regularne spotkania i negocjacje z kluczowymi stakeholderami.
  • Monitoring i raportowanie działań do Dyrektora ds. Akwizycji oraz zarządu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (prawo, geodezja, urbanistyka, zarządzanie nieruchomościami itp.).
  • Doświadczenie w obrocie gruntami deweloperskimi.
  • Znajomość narzędzi IT (Excel, Word) oraz baz danych nieruchomości (EBKW, Geoportal).
  • Umiejętność analizy dokumentacji prawnej i urbanistycznej.
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i zdolności negocjacyjne.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie.
  • Realny wpływ na rozwój prestiżowych projektów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwości rozwoju i awansu.
  • Dostęp do szkoleń branżowych.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045