Analityk Rynku
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Corab S.A.
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie, gromadzenie oraz przetwarzanie danych z zewnętrznych źródeł
  • Analiza danych dotyczących sytuacji rynkowej w branży OZE w Polsce i za granicą
  • Tworzenie rekomendacji wspierających proces podejmowania decyzji biznesowych
  • Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu modeli biznesowych
  • Współpraca z Zarządem oraz działami operacyjnymi organizacji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy związanej z analizą rynku OZE – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki z zakresu zarządzania, ekonomii lub finansów
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawne pozyskiwanie informacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zbierania, selekcji i interpretacji danych rynkowych
  • Komunikatywność i otwartość na kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wczasy pod gruszą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w doświadczonym, zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Przyjazną, opartą na partnerstwie atmosferę pracy

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544