Analityk produkcji
  • Lubartów
Lubartów, Lubartów, lubelskie, Polska
Stella Pack S.A.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • estymacje, analiza i rozliczanie kosztów produkcji
  • kalkulacja jednostkowych kosztów produkcji oraz analiza odchyleń
  • kontroling zapasów (stała współpraca z działami Zakupów, Logistyki i Produkcji), w tym monitorowanie rotacji produktów oraz kalkulacja rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • proaktywne rekomendowanie działań ukierunkowanych na ciągłą poprawę wykorzystania zasobów produkcyjnych, redukcję kosztów produkcji, optymalizację portfolio produktów oraz stanu zapasów, w tym ograniczanie strat
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby centrali Grupy Kapitałowej w Grecji
  • nadzorowanie prawidłowości danych dotyczących cen sprzedaży wewnątrzgrupowych w oparciu o koszt wytworzenia/zakupu
  • wprowadzanie/aktualizowanie/nadzorowanie prawidłowości cen sprzedaży (obsługa cenników i rabatów w systemie ERP), w tym cen promocyjnych oraz analiza rentowności
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby innych działów i kontroli produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – ekonomia/finanse
  • co najmniej 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, Access & Power BI (mile widziana)
  • zaawansowane zdolności analityczne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, proaktywność, zaangażowanie
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • znajomość systemów klasy ERP (Dynamics 365 mile widziana), w szczególności modułów wyceny zapasów/rozliczania kosztów produkcji

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • pracę pełną wyzwań i ciekawych doświadczeń
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Lubartów
  • Pracownik produkcji Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544