Analityk Produkcji
  • Klaudyn
, Klaudyn, mazowieckie, Polska
KGL S.A.
29. 3. 2024

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • szkolenia

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie i doskonalenie narzędzi prognozowania i monitorowania produkcji
  • bieżąca analiza danych związanych z realizacją produkcji
  • wsparcie planowania produkcji
  • wykonywanie zleconych analiz i zestawień
  • monitorowanie produktywności maszyn
  • przygotowywanie i prezentacja wyników sektora produkcji
  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze analitycznym w firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość Excel (formuły, wykresy, tabele przestawne) i Power Point
  • dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • znajomość zasad funkcjonowania firmy produkcyjnej
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność interpretowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • znajomość Power BI oraz podstaw SQL będą dodatkowym atutem

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 897
19 714