Analityk procesów biznesowych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
WASKO S.A.
16. 9. 2024

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie systemów informatycznych w warstwie biznesowej. Zadania będą wykonywane we współpracy m.in. z architektami, programistami, testerami. W procesie wytwórczym analityk procesów biznesowych będzie integralną częścią zespołu deweloperskiego jako wykonawca zadań i osoba odpowiedzialna za produkt końcowy.

 Miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Warszawa

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

  • opracowywanie analiz biznesowych w ramach nowych rozwiązań oraz w ramach modernizacji i rozwoju eksploatowanych
  • prowadzenie procesu analizy biznesowej w ramach projektów
  • transfer wiedzy biznesowej do zespołów wykonawczych
  • współpraca z developerami na etapie wytwórczym i odpowiedzialność za zgodność implementacji z wykonaną dokumentacją
  • dbanie o zgodność zebranych wymagań z ustawami i rozporządzeniami prawa polskiego oraz wytycznymi Unii Europejskiej
  • wsparcie w prowadzeniu szkoleń oraz testów

Poszukiwane kompetencje:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej w projektach IT
  • udział w projekcie wykorzystującym technologię mikrousługową
  • znajomość notacji UML (diagram klas, aktywności, komponentów, maszyny stanów)
  • praktyczna znajomość notacji BPMN
  • umiejętność specyfikowania przypadków użycia
  • znajomość SOA i relacyjnych baz danych
  • znajomość SQL
  • umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i technicznej
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem oprogramowania
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca efektywne zapoznanie się z dokumentacją

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie przynajmniej jednego z niżej wymienionych certyfikatów:
  • Entry Certificate in Business Analysis (ECBA)
  • Certification of Competency in Business Analysis (CCBA)
  • Certified Business Analysis Professional (CBAP)
  • OCUP 2 (Foundation lub Intermediate lub Advanced)
  • OCEB 2 (Fundamental lub Technical Intermediate lub Technical Advanced lub Business Intermediate lub Business Advanced)
  • Certified Professional for Requirements Engineering – CPRE (Foundation lub Advanced lub Expert) lub równoważnych
  • uczestnictwo w projektach realizowanych przy użyciu metodyk zwinnych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy

Opieka:

  • opieka medyczna dla Pracowników
  • grupowa oferta ubezpieczeniowa

Inne:

  • parking dla rowerów na terenie firmy
  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy (dot. Gliwic i Katowic)

Zajęcia dodatkowe po pracy:

  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy
  • karty Medicover Sport dla stałych Pracowników
  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników

  • Praca Gliwice
  • Analityk medyczny Gliwice
  • Analityk finansowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567