Analityk Pracownia Zbożowa
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym
  • Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
  • Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

Wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe biol-chem lub wyższe: chemiczne, towaroznawcze, biotechnologiczne, medycyna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Atmosferę zgranego zespołu
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia
  • Wsparcie doświadczonych osób
  • Elastyczny grafik- możliwość dostosowania zmiany w systemie 3-zmianowym​
  • Praca tyle dni ile chcesz
  • Możliwość zdobycia doświadczenia osób na studiach

  • Praca Gdańsk
  • Analityk finansowy Gdańsk
  • Analityk medyczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659