Analityk (Pracownia Spektrometrii)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób.

Opis stanowiska

  • Mineralizacja próbek żywnościowych
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym system jakości

Wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe kierunkowe (chemia, biotechnologia, pokrewne)
  • Podstawowa wiedza laboratoryjna
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę aparatury z anglojęzycznym oprogramowaniem
  • Możliwość pracy od zaraz w siedzibie firmy w Gdyni
  • Możliwość pracy na pełen etat (8h) na dwie zmiany

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • ZFŚS (dofinansowanie do wczasów)
  • Platformę Kafeteryjną MyBenefit
  • System Poleceń Pracowniczych
  • Dostęp do największej platformy językowej z możliwością samodzielnej nauki języka angielskiego
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość awansu bądź rozwoju wewnątrz struktur firmy (prowadzimy rekrutacje wewnętrzne)
  • Możliwość zdobycia bardzo dużego praktycznego doświadczenia zawodowego

  • Praca Gdynia
  • Analityk finansowy Gdynia
  • Analityk medyczny Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179