Analityk komercyjny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
21. 8. 2024

84152

Obowiązki

  • Planowanie, raportowanie, analiza i kontrola marży produktowej i rentowności oferty
  • Analiza wpływu zmiany warunków z dostawcami, negocjacji, działań promocyjnych i pricingowych
  • Raportowanie i wyjaśnianie odchyleń poziomu przychodów i zmian marży
  • Przygotowywanie Business Summary i rekomendacji działań w obszarze rentowności oferty
  • Prowadzenie projektów i działań mających na celu ciągłą poprawę rentowności oferty
  • Ścisła współpraca z Działem Kontrolingu i Działem Zakupu
  • Zapewnienie poprawności danych sprzedażowych, zakupowych i marżowych w dostępnych systemach i raportach online

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale Analiz Biznesowych / Kontrolingu / Finansach
  • Umiejętność budowania modeli i analiz rentowności oraz przygotowywania biznes summary i rekomendacji
  • Umiejętność posługiwania się gotowymi analizami biznesowymi i wyciągania wniosków
  • Szeroka wiedza z zakresu procesów sprzedaży i zarządzania marżą
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min. B2
  • Mile widziana praktyczna znajomość programu Excel / Access
  • Mile widziana znajomość SAP, BI, Power BI / GCP

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584