Analityk Jakości Danych Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
29. 5. 2024

1074592101

Obowiązki

  • Analizy danych klienta korporacyjnego oraz zarządzanie danymi klienta w obszarze bankowości korporacyjnej
  • Dbanie o spójność i jakość danych klienta korporacyjnego pomiędzy systemami
  • Optymalizację zapytań do baz danych w celu efektywnego dostępu do danych
  • Integrację danych pochodzących z różnych źródeł
  • Wsparcie w budowie data mart podmiotów korporacyjnych
  • Wsparcie przy ułożeniu danych podmiotów, produktowych i transakcyjnych w obszarze bankowości korporacyjnej
  • współudział w projekcie Centralnej Kartoteki Podmiotu
  • Interpretację danych oraz przygotowywanie zestawień/ raportów, również pod kątem jakościowym
  • Identyfikację procesów i przepływów danych w organizacji
  • Wsparcie w bieżących zadaniach Właściciela i Stewarta danych klienta korporacyjnego w Pionie Korporacyjnym
  • Bieżącą współpracę z jednostkami biznesowymi, IT oraz jednostkami wsparcia w obszarach związanych z danymi podmiotów korporacyjnych

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe min. inżynierskie o profilu ścisłym (preferowane kierunki: informatyczny, matematyczny, fizyczny)
  • Masz dobrą znajomość UML, BPMN, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access)
  • Doskonale znasz narzędzia analityczne i języki programowania (SQL, R, Python, PowerBI)
  • Znasz narzędzia do mapowania procesów (Enterprise Architect)
  • Masz umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych i potrafisz wyciągać wnioski z ich analizy
  • Potrafisz prezentować wyniki swojej pracy w przystępny sposób oraz jasno komunikować wyniki swojej pracy w zespole oraz pozostałym interesariuszom
  • Jesteś skrupulatny, dokładny i skupiasz się na szczegółach, przy jednoczesnym realizowaniu zadań pod presją czasu w zwinnym środowisku pracy
  • Potrafisz pracować zespołowo oraz brać odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość branży bankowej (a szczególnie bankowości korporacyjnej/ biznesowej) będzie dodatkowym atutem
  • Znasz język angielskim przynajmniej w stopniu dobrym (B2)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w strategicznej jednostce w Pionie Korporacyjnym
  • Dużą samodzielność stanowiska pracy oraz możliwość kreacji nowych rozwiązań
  • Pracę w formule hybrydowej

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080