ANALITYK IT W ZESPOLE ROZWOJU IPKO BIZNES
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1055227701

Obowiązki

  • analizujesz inicjatywy i innowacje zgłaszane przez jednostki biznesowe dla największego systemu bankowości korporacyjnej w kraju,
  • dekomponujesz wymagania biznesowe do poziomu szczegółowych zmian w rozproszonym środowisku informatycznym,
  • opracowujesz specyfikacje funkcjonalne i techniczne oraz wymaganą dokumentację projektową,
  • opracowujesz założenia do testów i odbioru oprogramowania,
  • walidujesz i weryfikujesz zgodność dostarczonego oprogramowania,
  • realizujesz testy systemowe i tworzysz dokumentację procesu testowego,
  • ściśle współpracujesz z programistami, architektami, koordynatorami testów, kierownikami projektów,
  • analizujesz i weryfikujesz incydenty związane z rozwijanymi aplikacjami.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315