Analityk IT (PetCare App)
  • Lublin
Lublin, Lublin, Polska
ONWELO Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Widełki:

800 - 1 200 PLN netto / dzień (B2B)

Technologie i umiejętności:

  • AEM Adobe - Dobrze
  • ERP - Dobrze

Twoje zadania

 Z nami będziesz:

  • Zbierać, analizować i dokumentować wymagania biznesowe, przekładając je na specyfikacje wdrożeniowe
  • Współpracować z interesariuszami w celu zrozumienia potrzeb biznesowych i planów na rozwój, przekładając wymagania biznesowe na wymagania techniczne
  • Identyfikować rozwiązania dopasowane do priorytetów biznesowych.
  • Będziesz na bieżąco z najnowszymi zmianami technologicznymi, oceniając ich wpływ i potencjalną wartość, a także będziesz oceniać ryzyko
  • Modelować procesy biznesowe w celu wygenerowania odpowiednich scenariuszy testów funkcjonalnych technologii, wspierając użytkowników biznesowych w testach akceptacyjnych
  • Przygotowywać dokumentację projektową

Kogo szukamy?

  • Posiadasz min. 4 - letnie doświadczenie na stanowisku Analityka w projektach IT
  • Masz doświadczenie przy pracy z produktami IT oraz aplikacjami mobilnymi
  • Bardzo dobrze znasz notacje UML i BPMN
  • Posiadasz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • jesteś otwarty na hybrydową pracę z naszego biura w Lublinie

Mile widziane: doświadczenie w obszarze e-commerce

Opis projektu

Dołącz do Klienta z branży technologicznej, gdzie będziesz wspierać projekty oraz pracować nad wdrażaniem i ulepszaniem jednego dużego lub wielu małych systemów informatycznych, zgodnie z potrzebami biznesowymi (Klient wywodzi się z produkcji sprzętów gospodarstwa domowego i produkcji oprogramowania).

Celem projektu jest zapewnienie użytkownikom najnowocześniejszego sprzętu i aplikacji przy jednoczesnym tworzeniu solidnej architektury IT, efektywne i wydajne zarządzanie danymi oraz dalszy rozwój, a także rozszerzanie katalogu produktów.

  • Praca Lublin
  • Analityk finansowy Lublin
  • Administrator IT Lublin
  • Analityk medyczny Lublin
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190