Analityk Inwestycyjny - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest wiodący i niezależny producent energii odnawialnej w Polsce oraz na wybranych rynkach europejskich, oferujący kompleksowe rozwiązania w całym łańcuchu wartości odnawialnych źródeł energii. Portfel technologiczny Klienta obejmuje fotowoltaikę, lądową energetykę wiatrową oraz wielkoskalowe systemy magazynowania energii (BESS). Wraz z rozwojem organizacji na nowoutworzone miejsce w zespole poszukujemy osoby o poniższych kompetencjach.

Analityk InwestycyjnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie w przeprowadzaniu ocen projektów inwestycyjnych OZE (farmy fotowoltaiczne, BESS, wiatr onshore, projekty hybrydowe) w Polsce i za granicą (obecnie Europa Zachodnia + CEE)
  • Tworzenie i utrzymywanie modeli finansowych oraz narzędzi analitycznych
  • Przygotowywanie analiz finansowych i innych dokumentów dla Zarządu/Executive Team, Komitetu Inwestycyjnego oraz na potrzeby innych działów firmy: komercjalizacji, finansowania, M&A, zespołów dewelopmentowych w Polsce i za granicą
  • Bieżąca współpraca z instytucjami finansowymi i doradcami zewnętrznymi z Polski i zagranicy
  • Uczestnictwo/współprowadzenie projektów kapitałowych na europejskim rynku OZE

Wymagania:

  • Zaawansowane umiejętności w zakresie modelowania finansowego
  • Doświadczenie zdobyte w działach doradztwa finansowego (Big4, butiki inwestycyjne), bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej lub w działach finansowych i analitycznych firm z sektorów takich jak energetyka, infrastruktura, przemysł
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolności organizacyjne, bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym i międzynarodowym zespole. Ekspozycja na wielkoskalowe inwestycje o zaawansowanej strukturyzacji, a dzięki temu szybki proces zdobywania unikalnego doświadczenia inwestycyjnego
  • Udział podejmowaniu decyzji inwestycyjnych w zakresie realizacji projektów w formule project finance oraz transakcji M&A w sektorze OZE w Polsce i zagranicą;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego, w profesjonalnym, energicznym zespole oraz w płaskiej strukturze przy współpracy osób z dużym doświadczeniem  biznesowym, transakcyjnym i finansowym
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych, w tym możliwość czasowej relokacji i pracy z innego biura spółki w Europie oraz coroczny program szkoleniowy dla pracowników każdego szczebla organizacji;
  • Aktywności pozazawodowe.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych, m.in. opieka medyczna i karta sportowa.
  • Praca w modelu 4 dni z biura, 1 dzień HO

  • Praca Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563