Analityk Inwestycyjny
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
NES Global Talent
28. 3. 2024

Rekrutacja dla międzynarodowego lidera z branży energetycznej na stanowisko:

Obowiązki:

  • Modelowanie finansowe
  • Tworzenie analiz i raportów
  • Wycena nowych projektów (publicznych, publiczno – prywatnych i prywatnych) – zawartych w modelach finansowych na podstawie przepływów wskaźników
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych oraz nadzór prac doradców
  • Negocjowanie warunków transakcji finansowych
  • Nadzór nad działalnością spółek zajmującą się realizacją projektów
  • Pozyskiwanie finansowe dla projektów inwestycyjnych
  • Bieżąca współpraca z bankami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Finanse, Finanse i Rachunkowość, Księgowość i Rachunkowość, pokrewne
  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe)

  • Praca Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714