Analityk Internetowy / Web Analyst
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Dr. Max
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii CRO, wykorzystujących dogłębny wgląd w zachowania użytkowników, zasady projektowania UX/UI i analizę danych w celu zwiększenia współczynnika konwersji i średniej wartości koszyka na stronie,
  • Przeprowadzanie audytów stron i analiz konkurencji w celu zidentyfikowania strategicznych możliwości optymalizacji dostosowanych do ogólnych celów biznesowych,
  • Analiza danych i skuteczności kampanii marketingowych oraz opracowanie rekomendacji biznesowych we współpracy z innymi specjalistami,
  • Regularne raportowanie wskaźników wydajności (KPI) oraz komunikacja z innymi jednostkami biznesowymi w zakresie dostarczania wniosków z analiz oraz rekomendacji optymalizacji środowiska e-commerce,
  • Rozwój konfiguracji: Google Analytics 4 i zarządzanie tagami w Google Tag Manager,
  • Śledzenie najnowszych trendów branżowych i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie analityki internetowej.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość najlepszych praktyk CRO i min. 1 rok doświadczenia w w tym obszarze,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych tj. Google Analytics 4, Looker Studio, Google Tag Manager, Clarity, Google Search Console, Similarweb,
  • Mile widziana znajomość narzędzi: PowerBi, BigQuery, Magento, SFMC,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych, odkrywania insightów, formułowania wniosków i hipotez do testów A/B i rekomendacji dla celów biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Umiejętność współpracy zespołowej z różnymi działami w organizacji i centralą w Pradze,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Samodzielność i otwartość na naukę,
  • Skupienie na rozwiązywaniu problemów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
  • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji
  • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
  • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)

Benefity:

  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Pakiety medyczne grupy LUX MED,
  • Dogodne oferty ubezpieczenia na życie,
  • Karta MULTISPORT,
  • Kursy językowe,
  • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)

  • Praca Kraków
  • Analityk finansowy Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080