Analityk HR w Zespole Kontrolingowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Xella Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Tworzenie i analiza zestawień dotyczących wynagrodzeń oraz pełnego etatu (FTE), a także koordynacja z lokalnymi jednostkami.
  • Raportowanie najważniejszych wskaźników KPI związanych z HR na poziomie grupy, w tym dane finansowe i ESG.
  • Pomoc w obliczaniu lokalnych poziomów premii i współczynników osiągnięć celów.
  • Analiza wskaźników efektywności i produktywności HR oraz przygotowywanie wewnętrznych benchmarków.
  • Opracowywanie strategii na rzecz wzmocnienia kontroli HR w firmie Xella.
  • Analizy ad-hoc dla członków Zarządu wykonawczego na tematy finansowe związane z HR.
  • Ujednolicenie i standaryzacja raportowania HR w ramach grupy.
  • Definiowanie, śledzenie i analizowanie działań związanych z HR.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne.
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w kontroli, rachunkowości grupowej, płacach lub audycie.
  • Doświadczenie w analizowaniu kosztów pracy, FTE i innych wskaźników KPI związanych z HR.
  • Znajomość pracy z bazami danych oraz zainteresowanie analizą i prezentowaniem wyników.
  • Dobra znajomość pakietu MS-Office, szczególnie Excel i PowerPoint.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość SAP.
  • Znajomość TM1 (Cognos).
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej i renomowanej firmie.
  • Opiekę medyczną i kartę Benefit System.
  • Udział w interesujących projektach.
  • Dobrą atmosferę pracy i międzynarodowy zespół (praca w Dziale Kontroli Grupy).

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388