Analityk finansowy/Starszy analityk finansowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
COOPER STANDARD POLSKA SP Z O O
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza kosztów i odchyleń poszczególnych działów, produktów, projektów
  • uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • udział w przygotowaniu prognoz finansowych i budżetowych

WYMAGANIA:
  • minimum 3letnie doświadczenie w dziale Kontrolingu (w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość/finanse)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna umiejętność obsługi systemu informatycznego SAP (produkcja/finanse)
  • doświadczenie w pracy z budżetowaniem, forecastowaniem, analizą odchyleń
  • dobra znajomość Excela
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w koncernie produkcyjnym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w amerykańskiej kulturze organizacyjnej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwijania umiejętności zawodowych
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, bony świąteczne, karta Hobby)
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny w pełni finansowany przez Pracodawcę po 12-miesiącach pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Analityk finansowy Bielsko-Biała
  • Analityk medyczny Bielsko-Biała
  • Pośrednik finansowy Bielsko-Biała
  • Doradca finansowy Bielsko-Biała
  • Dyrektor finansowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087