Analityk Finansowy - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego międzynarodowego Klienta – z branży usług finansowych poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego. Celem stanowiska jest odpowiedzialność za udział w planowaniu i przygotowywaniu budżetów oraz prognozowaniu wyników finansowych, a także współpracę z działem finansowym.

Analityk FinansowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w planowaniu i przygotowywaniu budżetów oraz prognozowaniu wyników finansowych;
  • Wsparcie w zakresie realizacji założeń budżetowych oraz bieżąca analiza odchyleń od planu;
  • Sporządzanie analiz i raportów ad hoc na potrzeby Zarządu;
  • Udział we wdrażaniu narzędzi finansowych wspierających pracę oraz podejmowanie decyzji biznesowych;
  • Udział w procesu zamknięcia miesiąca i raportowanie wyników;
  • Wykonywanie zadań ad hoc zleconych przez przełożonego;
  • Współpraca z działem finansowym, innymi działami oraz partnerami biznesowymi firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe (ekonomia, finanse);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze analizy finansowej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Tableau;
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Forma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę  sportową;
  • Dofinasowanie szkoleń i kursów;
  • Sprzęt firmowy.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941