Analityk Finansowy - rekrutacja online
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego / Specjalisty ds. Planowania Finansowego.

Analityk FinansowyMiejsce pracy: Piła

Zadania:

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń dla spółek w Grupie.
  • Kontrola i raportowanie odchyleń od budżetów rocznych i miesięcznych na poziomie kosztu materiałowego, wydziałowego w podziale na koszty zmienne i stałe.
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy.
  • Analizowanie przyczyn danych zjawisk, przedkładanie wniosków i rekomendacji dla osób zarządzających.
  • Kalkulacja kosztów produkcji.
  • Okresowe raportowanie do spółki matki według określonych standardów rachunkowości.
  • Wizualizacja raportów w Excelu i/lub Power BI.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość zasad i procedur budżetowania w systemie kosztów standardowych
  • Znajomość analizy kosztów krańcowych, odchyleń ilościowych i cenowych, ustalania kosztów jednostkowych produktów oraz planowania cen sprzedaży.
  • Doświadczenie w zbieraniu, przetwarzaniu i prezentacji danych z wykorzystaniem Power Query dla Excela i Power BI.
  • Znajomości zasad zleceniowego rachunku kosztów i/lub rachunku kosztów przy produkcji sprzężonej

Oferujemy:

  • Praca w systemie hybrydowym (2-3 dni stacjonarnie w siedzibie firmy w Borucinie, pozostała część zdalnie)
  • Umowa o pracę i niezbędne narzędzia do pracy
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy
  • Pracę w organizacji będącej liderem w swojej branży

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584