Analityk Finansowy
  • Wroclaw
Wrocław, Wroclaw, dolnośląskie, Polska
HAYS
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1188617

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy kandydata na stanowisko: Analityk Finansowy
Zakres obowiązków:

  • Analiza danych finansowych i przygotowywanie raportów finansowych.
  • Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników finansowych.
  • Wspieranie procesów budżetowania i prognozowania finansowego.
  • Przygotowywanie analiz rentowności projektów i inwestycji.
  • Współpraca z innymi działami w celu zbierania i analizowania danych.
  • Identyfikowanie i raportowanie odchyleń od budżetu oraz rekomendowanie działań korygujących.
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i prezentacji dla zarządu.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii, rachunkowości lub pokrewne.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka finansowego lub podobnym.
  • Znajomość narzędzi analitycznych i pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie.

Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Pośrednik finansowy Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567