Analityk finansowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NORTH COAST S.A.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastów oraz kontrola ich realizacji wraz z analizą odchyleń
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • analizowanie kosztów łańcucha dostaw
  • przygotowaniu cyklicznych raportów zarządczych i analiz ad-hoc dla kierownictwa firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne)
  • doświadczenie zawodowe w finansach (controlling/audyt) 1-2 lata, mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych oraz w branży FMCG
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków (syntetyzowanie wniosków z analiz)
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • systematyczność, dokładność i rzetelność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość MS Access-a lub MS SQL

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę medyczną
  • udział w kursach językowych
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713