Analityk Finansowy Baz Danych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trakcja S.A.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące przygotowywanie analiz i zestawień kontrolingowych;
  • Zarządzanie bazami danych SQL i Access – zasilanie danymi, rozwijanie funkcjonalności systemów bazodanowych, utrzymanie integralności danych;
  • Przygotowywanie prezentacji, analiz, zestawień i raportów;
  • Kontrola prawidłowości funkcjonowania szablonów kosztów do przeksięgowań;
  • Tworzenie, konsultowanie, modyfikacje formatek raportowych, budżetowych, zestawień roszczeń oraz kosztów;
  • Zbieranie, rejestrowanie i raportowanie informacji o zakończeniu operacji magazynowych oraz o robotach w toku;
  • Uczestniczenie w modelowaniu budżetu i monitorowanie jego wykonania;
  • Uczestniczenie w tworzeniu wewnętrznych regulacji w firmie.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu finansów, w szczególności księgowości;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia, ekonometria, matematyka lub im pokrewne);
  • Praktyczna znajomość baz danych SQL oraz Access;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS Excel (umiejętność tworzenia makr);
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność, terminowość;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Praca na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków oraz znajomość BI będą atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości min. 1000 zł brutto.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080