Analityk Finansowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
"MENA - TECH" Tomasz Kosidło
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analizuj koszty i odchylenia pomiędzy działami, produktami i projektami
  • Uczestniczyć w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Uczestniczyć w przygotowaniu prognoz finansowych i budżetowych

WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale kontrolingu (będzie to dodatkowy atut w firmie produkcyjnej)
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość/finanse)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w budżetowaniu, prognozowaniu, analizie wariancji
  • Dobra znajomość Excela
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania kompleksowych wniosków
  • Odpowiedzialność i sumienność w pracy

OFERUJEMY:
  • Ciekawa praca w firmie produkcyjnej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera pracy w amerykańskiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych
  • Bogate świadczenia socjalne (dotacje na rozrywkę dla pracowników i ich dzieci, bony świąteczne, karty hobbystyczne)
  • Karta multisportowa
  • Prywatne usługi medyczne
  • Pracowniczy program emerytalny, który jest w całości finansowany przez pracodawcę po 12 miesiącach zatrudnienia

  • Praca Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Pośrednik finansowy Poznań
  • Doradca finansowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699