Analityk Finansowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
ALTOR Sp. z o. o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Altor Sp. z o. o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim poszukuje pracownika na poniższe stanowisko na teren budowy tunelu w Łodzi.

Inwestycja pod nazwą „Udrożnienie Łódzkiego Węzła Kolejowego (TEN-T), Etap II, Odcinek Łódź Fabryczna – Łódź Kaliska/Łódź Żabieniec” realizowane przez Konsorcjum firm w składzie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. oraz Energopol-Szczecin S.A. zwanymi Wykonawcami Projektu.
Opis stanowiska
  • Przygotowanie analiz i raportów finansowych, sprzedażowych, zakupowych oraz produkcyjnych;
  • Przygotowanie biznes planów lub dokumentacji / opracowań niezbędnych w celu uzyskania finansowania;
  • Wsparcie procesu zarządzania projektami inwestycyjnymi, monitorowanie kosztów oraz ocena efektywności;
  • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi optymalizujących oraz automatyzujących procesy raportowania w obszarze kontrolingowo - finansowym;
  • Przygotowywanie raportów na bazie danych księgowych;
  • Tworzenie modeli finansowych;
  • Współpraca z wszystkimi działami.
  • Tworzenie sprawozdań dotyczących przyszłego wpływu na zrównoważony rozwój Kontraktu
  • Udział w kreowaniu finansów Kontraktu
  • Analizowanie, porównywanie i wprowadzanie innowacji - utrzymując i rozwijając systemy informacji zarządczej, które pozwalają na podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych

Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze finansów i/lub kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, finanse, bankowość) lub w trakcie studiów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i zorientowanie na cele
  • Głód wyzwań i rozwoju, otwartość na współpracę z innymi i nowe rozwiązania,

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy infrastrukturze kolejowej - z największym potencjałem na rozwój,
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • benefity pracownicze,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Dyrektor finansowy Łódź
  • Pośrednik finansowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544