Analityk Działań Marketingowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Carrefour Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • opracowywanie i zarządzanie dashboardami efektywności działań marketingowych w celu podejmowanie strategicznych decyzji,
  • analiza danych i modelowanie danych pochodzących z różnych źródeł,
  • prezentacja wyników w celu nakreślenia szerszej strategii marketingowej,
  • wdrażanie w firmie kultury wnioskowania i podejmowania decyzji w oparciu o dane,
  • współpraca z zespołami IT i danych w celu integracji nowych technologii w istniejące struktury marketingowe, zwiększając możliwości zbierania, analizy i wizualizacji danych,
  • śledzenie nowych technologii i praktyk zarządzania danymi. Rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań, aby utrzymać dział marketingu na czele trendów branżowych,
  • ścisła współpraca z działami marketingu, sprzedaży, finansów i IT w celu zapewnienia zgodności i wsparcia dla nowych inicjatyw i projektów transformacji,
  • wdrażanie członków zespołu marketingowego w nowy sposób analizy danych, nowych systemów, narzędzi i procesów.

Docenimy Cię za:

  • umiejętność modelowania danych i analizy statystycznej,
  • doświadczenie w przetwarzaniu danych w chmurze Google Cloud Platform lub innej (np. AWS bądź Azure),
  • umiejętność tworzenia zapytań na danych za pomocą SQL (praca na Google BigQuery),
  • znajomość narzędzi do analizy danych, platform technologii marketingowych i systemów CRM,
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie marketingu, biznesu, analizy danych lub pokrewnym obszarze, bądź bycie studentem ostatnich lat,
  • znajomość analityki danych sprzedażowych w handlu FMCG będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w analizie i raportowaniu danych marketingowych,
  • umiejętność komunikowania się i prowadzenie prezentacji, z możliwością tłumaczenia złożonych danych na zrozumiałe wnioski,
  • umiejętnością identyfikowania możliwości poprawy i innowacji.

Mile widziane:

  • silne umiejętności zarządzania projektami, z certyfikatami takimi jak PMP lub Agile.

Mamy dla Ciebie:

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521