Analityk ds. Współpracy z Akcjonariuszami
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1063917701

Obowiązki

  • Monitoring i analizę synergii osiąganych w związku z współpracą z partnerami zewnętrznymi banku.

  • Bieżące monitorowanie i koordynowanie realizacji projektów wewnątrz banku.

  • Tworzenie analiz i prezentacji.

  • Dokumentowanie oraz raportowanie w ramach projektów.

  • Wsparcie merytoryczne dla innych jednostek banku.

Wymagania

  • Ukończyłeś studia wyższe.

  • Posiadasz m.in 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami lub analiz finansowych przedsiębiorstw

  • Odnajdujesz się w środowisku projektów interdyscyplinarnych.

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.

  • Praca przy kilku projektach jednocześnie nie jest Ci obca.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864