Analityk ds Rejestrów ICT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
DCG
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymywanie procedur dot. utrzymania rejestrów DORA (umów oraz incydentów ICT)
  • utrzymywanie rejestrów (przeglądy, zgłaszanie zmian, testy, planowanie rozwoju narzędzi)
  • zarządzanie jakością i poprawnością zasilania rejestrów danymi, realizowanie wymaganych procesów kontrolnych
  • utrzymywanie skrzynki kontaktowej w zakresie pytań dot. funkcjonowania rejestrów
  • wsparcie w koordynacji i nadzorze nad procesem oceny wpływu incydentów
  • monitoring i eskalacja czasów reakcji na wystąpienia incydentów
  • pomoc w przygotowywaniu raportów w trakcie i bezpośrednio po zakończeniu trwania incydentu
  • przygotowywanie statystyk i informacji zarządczej (w tym wskaźników KPI/KRI) w zakresie incydentów oraz umów ICT
  • kontaktowanie się z opiekunami umów ICT w zakresie pozyskiwania i utrzymywanie danych w rejestrze umów
  • wyjaśnianie rozbieżności danych pomiędzy rejestrami ICT a rejestrami danych źródłowych
  • utrzymywanie wiedzy w zakresie sposobu realizacji tożsamych procesów po stronie Grupy Kapitałowej, rekomendowanie najlepszych praktyk dla Banku

Wymagania:

  • doświadczenie pracy w instytucjach finansowych, regulowanych lub technologicznych
  • umiejętność pracy na dużych zbiorach danych i zdolności analityczne
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • umiejętność skutecznej komunikacji na różnych szczeblach organizacji
  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność koordynacji prac, zarządzania projektami i/lub procesami
  • wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne lub techniczne preferowane)
  • doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania incydentami IT, problemami IT lub umowami IT będzie zaletą (w tym certyfikaty ITIL lub COBIT)
  • znajomość zagadnień rozporządzenia DORA – mile widziane

Oferta:

  • Praca hybrydowa w Warszawie - 2/3 dni w tygodniu z biura
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Szkolenia
  • Stałe wsparcie konsultanta
  • Udział w integracjach i wydarzeniach organizowanych przez DCG
  • Program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567