Analityk ds. Finansowania Projektów Inwestycyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
11. 9. 2024

1118164301

Obowiązki

  • Analizę i opiniowanie wniosków kredytowych, strukturyzowanie finansowania inwestycyjnego w zakresie finansowania nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych i/lub OZE
  • Analizę i ocenę sytuacji finansowej klienta/grupy podmiotów
  • Analizę rentowności przedsięwzięć inwestycyjnych
  • Przygotowywanie aplikacji kredytowej oraz wsparcie w prezentacji na komitecie kredytowym
  • Wsparcie i współpraca z jednostkami sprzedażowymi w zakresie budowania strategicznych relacji kredytowych z klientami

Wymagania

  • Pełną wyzwań pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym/hybrydowym
  • Dużą swobodę działania, przy jednoczesnym wsparciu przełożonego

Oferujemy

  • Posiadasz doświadczenie z zakresu analizy i oceny projektów inwestycyjnych z zakresu nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych oraz OZE
  • Dobrze orientujesz się w bieżących zagadnieniach ekonomicznych i potrafisz oceniać wpływ otoczenia gospodarczego na analizowany projekt
  • Znasz regulacje prawne w zakresie finansów, rachunkowości i zabezpieczeń
  • Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i szukania konstruktywnych rozwiązań
  • Jesteś osobą samodzielną, komunikatywną i dobrze organizujesz swój czas pracy
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536