Analityk ds. Cyberbezpieczeństwa
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
BlueSoft
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis projektu:

Szukamy analityka dla naszego dużego klienta z obszaru bankowości. Nowy pracownik dołączy do zespołu cyberbezpieczeństwa zajmującego się analizą potencjalnych zagrożeń. Praca w modelu hybrydowym (tygodniowo 3-4 dni praca zdalna + 1-2 dni praca z biur w Poznaniu lub Wrocławiu).​

Zakres zadań:

  • identyfikacja potencjalnych zagrożeń (śledzenie trendów cyberprzestępczości w dark web, zbieranie informacji o potencjalnych lukach i podatnościach​);
  • ​organizacja testów bezpieczeństwa (głównie działania pośredniczące pomiędzy firmami zewnętrznymi a jednostkami Klienta, przygotowanie harmonogramu);
  • ​nadzór nad usuwaniem cyberzagrożeń z infrastruktury Klienta (m.in. odpowiednie przygotowanie danych z systemów, korespondencja z jednostkami IT, przygotowanie dokumentacji).​

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT (preferowany kierunek studiów związany z cyberbezpieczeństwem);
  • podstawowa wiedza z zakresu projektowania i wdrażania aplikacji webowych;
  • znajomość zagadnień związanych z testami penetracyjnymi, OWASP;
  • umiejętność przygotowywania zestawień, raportów i prezentacji;
  • dobry znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • znajomość systemów cyberbezpieczeństwa/threat Intelligence;

Co zyskujesz dołączając do Bluesoft:

  • ‍  Współpracę w zespole interdyscyplinarnych ekspertów i entuzjastów technologii, zainspirowanych pracą w płaskiej hierarchii.
  •  Stałą współpracę w pełnym wymiarze godzin w firmie, która rozwija się dynamicznie od ponad 20 lat.
  •  Szansę na rozwój w różnorodnych projektach IT, realizowanych dla bardzo znanych i rozpoznawalnych klientów – liderów w swoich branżach.
  • ⌚ Elastyczny czas i hybrydowy model pracy.
  • ☁ Szereg inicjatyw wspierających dzielenie się wiedzą i rozwój, takich jak: szkolenia wewnętrzne, gildie tematyczne, możliwość szkolenia i certyfikacji w zakresie Cloud (partnerstwa technologiczne w czterech chmurach);
  •  Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego online oraz zespołowe lekcje języka angielskiego;
  • ‍♂ Możliwość dołączenia do Multisport i ubezpieczenia medycznego;
  • ⛵ Morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym (udział w rejsach firmowych jest dofinansowany przez firmę).

  • Praca Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848