Analityk Danych SQL
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 3. 2024

Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG i suplementów diety, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Analityka Danych SQL

Obowiązki

  • Przygotowywanie analiz operacyjnych na podstawie danych z systemów informatycznych i zewnętrznych źródeł
  • Analiza istniejących procesów wewnątrz firmy, identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia
  • Udział w przygotowywaniu planów, kontrola ich realizacji
  • Formułowanie wniosków z przeprowadzonych analiz oraz rekomendacji
  • Raportowanie przeprowadzonych prac do przełożonego

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobre zrozumienie procesów biznesowych i umiejętność interpretacji danych operacyjnych
  • Zdolności analityczne, umiejętność formułowania przejrzystych wniosków
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce.

  • Praca Gdańsk
  • Analityk finansowy Gdańsk
  • Analityk medyczny Gdańsk
  • Specjalista ds. ochrony danych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190