Analityk Danych ERP [Dział Zakupów]
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad bazą danych w systemie ERP (MASTER DATA + DATA CLEANSING)

  • opracowywanie raportów BI;

  • nadzór nad właściwymi grupami zakupowymi;

  • tworzenie, weryfikacja i aktualizacji indeksów;

  • czynny udział w optymalizacji działania systemu ERP;

  • kompleksowa weryfikacja zamówień zakupowych;

  • obsługa platformy zakupowej;

  • monitorowanie i implementacja trendów rynkowych.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;

  • doświadczenie w projektach dotyczących rozwoju, migracji lub integracji systemów ERP;

  • zdolność do samodzielnej analizy danych i wyciągania wniosków;

  • terminowość i odpowiedzialność za prowadzone projekty;

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność;

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • prywatną opiekę zdrowotną;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • platformę do nauki języków obcych;

  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851