Analityk Danych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
28. 8. 2024

84586

Obowiązki

  • Tworzenie raportów i analiz ad hoc
  • Eksploracyjna analiza danych
  • Definiowanie i implementacja KPI
  • Wsparcie w podejmowaniu decyzji w oparciu o dane
  • Budowanie logiki algorytmów realizujących cele biznesowe

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w projektach analitycznych z dużymi zbiorami danych
  • Zainteresowanie analizą danych i umiejętność wyciągania wniosków ze złożonych zestawień informacji
  • Dobra znajomość SQLa i Excel’a oraz narzędzi do wizualizacji danych (np. Power BI, Looker)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność przekładania potrzeb/wymagań biznesowych na specyfikacje techniczne, dokładność i sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z chmurą (GCP), analizie biznesowej, umiejętność modelowania danych i analizy statystycznej
  • Mile widziana znajomość DBT i Git, programowanie Python

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567